Księga gości - Recenzje zakwaterowania (strona 2 / 2)
Krásné ubytování, skvělá dostupnost, nádherné vzpomínky. Těším se na příští léto. Díky!
Ondra P. 30.08.2012
Odporúčame!...je to super miesto na relax aj zábavu v lete aj v zime, my sme si to užili maximálne!
Hanáci 29.01.2012
Nadštandardné ubytovanie, strávili sme prekrásne Vianoce. Z našej strany maximálna spokojnosť. Všetko je po ruke, lyžovanie aj kúpanie. Vrelo odporúčame.
Jaro K. 07.01.2012
Super ubytovanie, nove, ucelne a utulne !
Tibor N 28.11.2011
Vrelo odporúčam :-) Kvalitné ubytovanie, príjemné prostredie, ľahká dostupnosť, krčma 150m!!! :-)
Števo Lančarič 28.11.2011
Odporucam toto ubytovanie, treba vidiet ! Super lokalita, uplne nove a moderne ubytovanie...
Oliver Stollar 06.05.2011
Slovensky
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar