Vendégkönyv - Szállás vélemények (oldal 2 / 2)
Krásné ubytování, skvělá dostupnost, nádherné vzpomínky. Těším se na příští léto. Díky!
Ondra P. 2012.08.30.
Odporúčame!...je to super miesto na relax aj zábavu v lete aj v zime, my sme si to užili maximálne!
Hanáci 2012.01.29.
Nadštandardné ubytovanie, strávili sme prekrásne Vianoce. Z našej strany maximálna spokojnosť. Všetko je po ruke, lyžovanie aj kúpanie. Vrelo odporúčame.
Jaro K. 2012.01.07.
Super ubytovanie, nove, ucelne a utulne !
Tibor N 2011.11.28.
Vrelo odporúčam :-) Kvalitné ubytovanie, príjemné prostredie, ľahká dostupnosť, krčma 150m!!! :-)
Števo Lančarič 2011.11.28.
Odporucam toto ubytovanie, treba vidiet ! Super lokalita, uplne nove a moderne ubytovanie...
Oliver Stollar 2011.05.06.
Slovensky
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar